Спортивні комплекси і дитячі спортивні куточки, розвиваючі ігрові комплекси та спортивні іграшки

Інформація про компанію «Спортивні комплекси і дитячі спортивні куточки, розвиваючі ігрові комплекси та спортивні іграшки», Київ

Спортивні комплекси і дитячі спортивні куточки, розвиваючі ігрові комплекси та спортивні іграшки, дитячі батути для дому та дитячі коляски Tuttis Zippy, AndRox в асортименті у нашій торговельній компанії для дітей від 0 + до 18 років.Спортивні товари для дітей, дитячий комплекс Непоседа, Дитячий спортивно - ігровий комплекс «Малюк +", спорткомплекс Малюк, Куточок Кроша, батут з ручкою, парти дитячі та підліткові і інші якісні дитячі товари - наш профіль роботи.
Працюємо швидко, цінуємо і поважаємо партнерів і клієнтів.Девіз нашої роботи: краща реклама - добрі відгуки клієнтів!Продаємо товари по всій Україні. Здійснюємо доставку з України до Росії.
Відправлення - Автолюксом, Інтайм, Нової поштою.
Прийом замовлень без вихідних по тел.050 817 76 38 або 093 636 00 99Відео спортивного куточкаМи пропонуємо вашій увазі широкий вибір дитячих спортивних комплексів, дитячі гірки, шведські стінки, спортивні куточки,батути, спортивні іграшки.При всьому багатстві вибору, часто буває важко підібрати дитячий спортивно-ігровий комплекс, який ідеально підходив би Вашим дітям, а також відповідав Вашим вимогам. http://nepoceda.kiev.ua із задоволенням допоможе Вам у виборі дитячого комплексу, який підійде саме Вам.
Дитячі спортивні комплекси, ігрові спорткомплексиДитячі спортивні комплекси, продажем яких займається наша компанія - можливість організувати фізичне виховання для дітей в ігровій формі. Адже дитина швидше набуває необхідні навички тоді, коли заняття проходять саме у вигляді гри.
Дитячі ігрові спортивні комплекси - переваги нашої продукціїМи пропонуємо дитячі спорткомплекси, призначені для занять фізичними вправами і вдома, і на вуличній майданчику. Ігрові спортивні комплекси для дітей, продаж яких здійснює наша компанія, розроблені з урахуванням особливостей дитячого організму і фізичних можливостей кожної дитини. Всі дитячі спорткомплекси виготовлені з високоякісних матеріалів і абсолютно безпечні.Вирішивши «Куплю дитячий ігровий спортивний комплекс», Ви придбаєте багатофункціональне обладнання, яке відрізняється стильним дизайном. У нашому асортименті представлені найрізноманітніші дитячі спорткомплекси: пристінні спортивні куточки, гірки, автономні спортивні комплекси, мати, індивідуальні дитячі куточкиСпортивні куточки дають можливість фізичного розвитку дітей, тренування всіх груп м'язів, сприяють розвитку сили, хваткость, рівноваги і спритності у дітей, а також активізують повсякденний малорухливий спосіб життя дорослих.


Контактна інформація

Контактна особа: Міхневич Т. Н.
Сайт компанії: http://mihnevich.uaprom.net

Загальна інформація

Назва: Спортивні комплекси і дитячі спортивні куточки, розвиваючі ігрові комплекси та спортивні іграшки
Тип компанії: проізводітельторговая компаніядістрібьютор / реселлер
Надані товари та послуги: Дитячий комплекс непосида-Чемпіон з 2 років
Комплекс Спортсмен для дому
Розвиваючий куточок Кроша і Кроха
Батут дитячий з ручкою
Дитячий спортивно - ігровий комплекс «Малюк +»
Спортивний куточок Непоседа
Детская парта з дерева
Мати спортивні
Товари та послуги: батути
спортивні комплекси
Адреса: пр. Ватутіна, 6, Київ, Україна
Телефон: 0508177638
Сайт: http://nepoceda.kiev.ua/
Бренди: непосида, Ірель, 3 єнота

Організаційно-правова форма і капітал

Рік заснування: 2009
Організаційно-правова форма: суб'єкт підприємницької діяльності


  • ТОВ «Долфін» (дитячі майданчики)
  • СПД. Кротов. С. Г.
  • Клочков М. І. - Дитячі майданчики з дерева, ігрові комплекси, надувні батут ...
  • Аква Спорт Сервіс
  • ПП Шведські стінки
  • ПП Аветисян
  • Камінський спд
  • ПП «Андрей»
  • Дитячий Непоседа
  • ПП Пуханов